Москаль несподівано попросив Гройсмана звільнити його

247
Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль оприлюднив офіційну заяву до глави КМУ Володимира Гройсмана з проханням звільнити його у зв’язку з низкою причин.

За словами Москаля, він вирішив піти з посади, оскільки на Закарпатті «намагаються відновити системну контрабанду тютюнових виробів, використовуючи при цьому вплив українських політичних діячів і керівників окремих відомств» − передає Українська правда. 
«У лютому цього року була спроба відновити на Закарпатській митниці так званий «інститут смотрящих», не допустити який вдалося завдяки активній позиції небайдужих громадян», − зазначив чиновник.
Він нагадав, що у квітні Андрія Кримського у терміновому режиму призначили на посаду начальника митниці – начальника підрозділу по боротьбі з контрабандою. Раніше він працював помічником-консультантом народного депутата Валерія Пацкана.
«Глава Державної фіскальної служби Роман Насіров уже призначив виконувача обов’язків начальника Закарпатської митниці. Підкреслюю, що з Закарпатською обласною державною адміністрацією це призначення не узгоджували. Дозволю собі провести аналогії. На Одещині голова облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі протистоїть «горіховій мафії», а на Закарпатті мені доводиться боротися з “тютюновою мафією”. У результаті ми обоє програли», – наголосив очільник відомства.

Коментарi

Коментарiв