Порошенко визначився з кандидатом на посаду Генпрокурора

277
Згідно з інформацією Апострофа, нині фаворитом Президента України Петра Порошенка на посаду глави ГПУ є голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

Відповідно до неофіційної інформації, Порошенко вже найближчим часом готовий офіційно запропонувати на розгляд Верховної Ради кандидатуру Жебрівського на посаду Генерального прокурора України. Сам Президент поки не коментував таку ймовірність.
За словами Жебрівського, глава держави поки не обговорював із ним можливість призначення. Крім того, на його думку, нині важливіше виконувати обов’язки на посаді Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.
Додамо, також нині основними кандидатами на посаду очільника Генеральної прокуратури є виконуючий обов’язки глави відомства Юрій Севрук, який тривалий час був помічником колишнього Генпрокурора, а також народний депутат Валерій Карпунцов. 
Претендував на цю посаду і глава «БПП» Юрій Луценко, проте, відповідно до чинного законодавства, очолити ГПУ може лише особа з юридичною освітою й певним терміном досвіду роботи у відомстві, тому нардеп не відповідає цим критеріям.

Коментарi

Коментарiв