МВФ назвав головні завдання нової української влади

151
5 травня 2016 року Міжнародний валютний фонд оновив доповідь щодо розвитку економіки держав Балтики та Східної Європи. Йдеться і про завдання для української влади.

УНІАН нагадує, що рік тому МВФ затвердив план формування української економіки з можливістю надання державі кредитних траншів загальною сумою близько 17,5 мільярдів доларів. 
В оновленій доповіді зазначено, що головними завданнями для української влади нині є боротьба з корупцією, реформи в системі суду та прокуратури, реформа управління державними компаніями, пенсійна реформа та продовження роботи над змінами в енергетичній царині. 
Також для України є актуальними підвищення продуктивності праці, стимулювання виробництва, поліпшення умов на ринку праці і поліпшення ділового середовища з метою залучення інвестицій. Політика країни має фокусуватися на інституційних реформах, мета яких − виключити неефективні заходи і нарощувати прямі приватні інвестиції, − йдеться в документі.
Також зазначено, що МВФ очікує від української сторони позитивних змін у економіці в цілому, зменшення макроекономічних дисбалансів, спричинених у першу чергу геополітичними факторами.

Коментарi

Коментарiв