В Україні чимало зрадників підтримують відносини з Кремлем – євродепутат

598
Ґалер закликав Україну і надалі проводити реформи на зло Кремлю

Успішна Україна – головна небезпека для президента Росії Владіміра Путіна вдома. Тому у разі успіху України він лише посилюватиме тиск на власну неї, а допомагатимуть йому в цьому українські зрадники, яких є чимало.

Таку думку висловив депутат Європарламенту Міхаель Ґалер в інтерв’ю УНІАН.

Політик є доповідачем про виконання Україною Угоди про асоціацію з Європейським Союзом щодо політичної частини.

«Якщо ми дійсно показали б гарні показники щодо боротьби з корупцією, успіхи, я боюся, що після цього росіяни навіть ще більше будуть намагатися дестабілізувати країну, тому що коли вони побачать, що Україна є успішною, це буде найбільшою небезпекою для Путіна вдома», – заявив євродепутат.

За його словами, сприяють російській агресії в Україні і зрадники, які й надалі підтримують стосунки з Кремлем: «Агресія Росії – це не тільки анексія Криму та війна на сході України. В країні також є багато структур та секретних зрадників, які, як би ми сказали в Німеччині, хотіли б танцювати на двох весіллях, які, з одного боку, в Україні, але неофіційно підтримують свої відносини з Кремлем. Ці зрадники мають таємний порядок денний, і це також є загрозою».

Тому, підкреслив Ґалер, Україні слід і надалі проводити реформи, щоб «список досягнутих цілей збільшувався, а кількість пунктів, яких не ще вистачає, зменшувався».

«Станом на зараз я б хотів би, щоб всі – президентська адміністрація, уряд, парламент зрозуміли, де є реальна потреба продовжувати та показати результат. Інакше будуть збільшуватися сарказм, цинізм чи розпач, а це не те, що ми хочемо, щоб сталося в країні», – підсумував політик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв