Юрій Касьянов: «Плівками Онищенка» Порошенка хочуть посунути від корита

593
Волонтер Юрій Касьянов

Плівки Онищенка – справжні. Так само, як і плівки Мельниченка. Сумніватися в цьому немає жодного сенсу – хіба ми і без плівок не знаємо, що наші правителі крадуть, привласнюють сотні мільйонів бюджетних грошей, використовують крадені гроші для підгортання електорату на виборах, топлять один одного в компроматі, відсуваючи від корита, і домовляються з заклятими ворогами , щоб іще більше красти? ..

Ми це знаємо, ми це завжди знали. Тому не буде ніякого онищенко-ґейта, не піде Порошенко у відставку, і може, навіть виграє чергові вибори. Чи не буде нічого, оскільки злодійством нас не здивувати. Країна така.

Ми прекрасно знали, вибираючи Петра Олексійовича, що не може одна людина за якихось 20 років державної служби стати власником найбільшого кондитерського бізнесу в Європі і сотень інших заводів і фабрик, назв яких він навіть не знає. І не могла людина, вірою і правдою служила Кучмі, який працював кумом Ющенка, міністром Януковича, раптом відразу стати демократом і правдолюбом. Стати чесним і патріотичним. Не міг…

Уся ця метушня з плівками, з книгою, з можливим розслідуванням у НАБУ і може бути навіть у ФБР переслідує тільки одну мету – зробити президента поступливішим, змусити поділитися повноваженнями, посадами, потоками, грошима … Не посміє НАБУ зачепити вінценосця, не стануть американці топити компромісного Порошенко, не чіпатимуть його і в Кремлі – він усім їм потрібен. Просто пацани хочуть з ним домовитися, щоб менше хапати, і більше їм залишав. Ось і вся історія, в якій Онищенко виконує ту ж саму роль, яку виконував при Порошенко, – роль «брудних рук», які смикають за ниточки інші, «чисті руки».

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв