У Єревані зростає кількість затриманих протестувальників (фото)

236
Вірменські правоохоронці заявили про затримання 192 осіб

В Єревані до різних поліцейських відділень доставлено 192 учасники акції протесту.

Про це агентству Новини Вірменії повідомили в прес-службі поліції міста.

«Поліція застосувала силу проти учасників акції протесту на вулиці Арцаха, затримавши десятки людей. Серед інших були затримані лідер опозиції Нікол Пашинян, Арарат Мірзоян і Сасун Мікаелян. Про місцезнаходження Пашиняна поки невідомо, Мірзоян і Мікаелян перебувають у відділенні поліції Шенгавіта», – ідеться у повідомленні.

Вірменські правоохоронці заявили про затримання 192 осіб у зв’язку з протестами. Серед затриманих є опозиційні політики – Арарат Мирзроян, Нікол Пашинян і Сасун Мікаелян.

Уранці 22 квітня в Єревані відбулися переговори між Ніколом Пашиняном і прем’єр-міністром країни Сержем Сарґсяном. Вони тривали кілька хвилин і закінчились безрезультатно.

Очільник уряду заявив, що дії опозиціонера – це шантаж, і порадив політику «повернутись у правове поле». У відповідь на це лідер протестувальників пообіцяв продовжити демонстрації з новою силою.

Нагадаємо, масові протести в Єревані та низці інших міст Вірменії тривають із 13 квітня. Активісти виступають проти обрання екс-президента Сарґсяна на посаду прем’єр-міністра Вірменії. Він обіймає керівні посади у Вірменії з 2007 року.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв