Після невдалих провокацій в Одесі Кремль переніс їх на 9 травня, − Парубій

289
Спікер Верховної Ради України Андрій Парубій спрогнозував, що у зв’язку з провалом російських провокацій 2 травня в Одесі їх слід чекати 9 травня. 

Нагадаємо, 2 травня у зв’язку з загрозою провокацій на річницю одеської трагедії в одеському Будинку профспілок влада значно посилила заходи безпеки. За словами глави Національної поліції, посилений контроль правоохоронців триватиме до 9 травня.
Парубій заявив, що для організації провокацій в Одесі 2 травня російська влада надала суму, що дорівнює бюджету одного міста, проте ці плани не вдалося реалізувати, тому їх відтермінували до 9 травня.
«У мене є інформація, що в Російській Федерації на найвищому рівні проходила нарада, на якій голова адміністрації Путіна Сєргєй Іванов робив наказав силовикам використовувати величезні кошти для дестабілізації ситуації в багатьох містах України, в тому числі в Одесі», − зазначив в ефірі 5 каналу спікер ВРУ.
Він також пообіцяв, що присвячені пам’ятним датам заходи у травні в українських містах пройдуть спокійно, а російській владі не вдасться втілити в житті заплановані провокації, в тому числі в Одесі.

Коментарi

Коментарiв