Олександр Солонько: На «плівках Онищенка» можуть засвітитися ще багато політиків

263
Політичний аналітик Олександр Солонько

Кілька тез із розмови про «плівки Онищенка».

Аналогічні речі в сучасній історії України вже траплялися. У Верховній Раді Олександр Мороз свого часу представив «плівки Мельниченка». Але ніхто з фігурантів цих записів не був притягнений до відповідальності. Тобто для правлячого класу в Україні такі скандали не тягнуть ні політичної, ні кримінальної відповідальності. Те саме буде і зараз, коли ми бачимо історію із «плівками Онищенка».

Справжність чи несправжність цих «плівок» має довести експертиза. Якщо ми відштовхуємось від того, що це справді була розмова Порошенка і Онищенка, й мова йшла про те, щоб допомагати Злочевському, то не варто забувати, що навіть українські міністри зі Злочевським свого часу зустрічались в Монако. Були опубліковані фото, а компанія Злочевського зараз успішно працює в Україні.

Дивною у цій ситуації є поведінка оточення Президента, яке просто відмовчуються. На мій погляд, Президент має доводити неправдивість цих заяв в суді.

На «плівках Онищенка» можуть засвітитися ще багато політиків. Варто пам’ятати, що Онищенко займався газовими схемами, а тому, очевидно, що якраз на його записах випливатимуть прізвища тих людей, які мають стосунок до цієї газової галузі та тарифоутворення у ній.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв