Кремль пішов у рознос і більше не боїться санкцій – Фейгін

801
Фейгін переконаний: після виборів у Кремлі зовсім знахабніли

Після президентських виборів в Росії влада пішла в рознос. У Кремлі уже не бояться санкцій Заходу, і вони готові бити з розмаху по ворогам режиму. Таку думку висловив захисник українського політв’язня Романа Сущенка Марк Фейгін, коментуючи своє позбавлення статусу адвоката.

Про це він заявив в інтерв’ю Обозревателю.

«Абсолютно точно, що з позбавленням мене статусу режим перестав зображати. Раніше потрібно було показувати Заходу, що в Росії є якась незалежна адвокатура, незалежні адвокати. Зараз установка абсолютно точно змінилася. Більше вони нікому нічого не демонструють», – переконаний Фейгін.

«В умовах санкцій війни і протистояння вони просто б’ють з розмаху – їм все одно, що скажуть, що подумають, чи будуть за це санкції чи не будуть. Це вже не змінює парадигми, тому що санкціями більше – санкціями менше», – стверджує адвокат.

За його словами, після так званих виборів президента стало абсолютно очевидно, що влада пішла в рознос.

«Справа не в окремо взятому Фейгіні, якого 24 квітня позбавили статусу. Справа в зміні обличчя системи. Вони цього не робили до президентських виборів, тому що хотіли їх провести без зайвих криків. А зараз їх вже нічого не зупиняє. За всіма прогнозами щодо того, яким буде цей 6-річний термін Путіна, буде тільки гірше, буде диктатура, небачена досі. Я думаю, тепер для цього точно є підстави», – підсумував Фейгін.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв