Київська комунальниця задекларувала як подарунок Tesla за 50 тис. грн

266
Комунальниця стверджує, що отримала Tesla Model S у подарунок

Начальниця планово-економічного відділу КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району Києва» Тетяна Шуберт 2017 року отримала нібито у подарунок від сина автомобіль Tesla Model S.

Власницею електрокару Tesla Model S 2013 року випуску Тетяна Шуберт стала 11 квітня минулого року. Відповідно до декларації, його вартість станом на дату набуття становила 50 тисяч гривень. Однак нині на вторинному ринку ціни на такі авто залежно від комплектації коливаються від 40 до 55 тисяч доларів – повідомляє Bihus.Info.

У розділі про доходи комунальниця вказала 50 тисяч гривень подарунку у негрошовій формі від свого сина Володимира Шуберта. Імовірно, ідеться саме про цю автомобіль. Іще 270 тисяч гривень чиновниці подарував її 87-річний батько Анатолій Ластовський.

У січні 2016 року Тетяна Шуберт оформила свідоцтво про право власності на 93-метрову квартиру в елітному житловому комплексі Park Avenue VIP, що по проспекту Голосіївському, 60. Ціна подібних квартир від забудовника становить понад 5,5 млн гривень.

Згідно з витягом із Реєстру речових прав на нерухоме майно, Володимир Шуберт володіє ще трьома квартирами у столичному мікрорайоні Позняки. Дві з них були куплені ним у 2012-му, третя – у 2015 року. Окрім цього, торік, після того як він подарував Tesla матері, він придбав собі новенький Ford Mondeo вартістю близько 30 тисяч доларів.

Донька комунальниці Анна Шуберт 2014 року також стала власницею Range Rover Sport 2012 року. На даний час середня ціна такої автівки складає близько 40 тисяч доларів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв