Вибори до Ради: в лідерах «Батьківщина» і «Слуга народу» Зеленського

345
«Батьківщина» першою пройшла б до Ради у разі проведення виборів у квітні

До Верховної Ради України у разі проведення виборів у квітні пройшли б 8 партій, а найвищий рейтинг має «Батьківщина».

Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», що були презентовані сьогодні на прес-конференції у Києві – передає УНІАН.

Так, згідно з результатами опитування, «Батьківщину» готові підтримати близько 9% серед всіх опитаних.

За «Опозиційний блок», партію «Слуга народу» Володимира Зеленського, «Громадянську позицію» Анатолія Гриценка проголосували б по 6% респондентів. Радикальну партію Олега Ляшка, партію «За життя» і «Блок Петра Порошенка «Солідарність» підтримали б по 5% опитаних, «Самопоміч» – 3%, а «Свободу» і Аграрну партію – по 2%.

Інші партії підтримали б близько 14% респондентів, водночас понад третина опитаних не визначилися або не має намірів голосувати. Серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, підтримка партій становить: «Батьківщина» – 16%, «Громадянська позиція» і «Опозиційний блок» – по 10%, «Слуга народу» – 9%; «За життя», Радикальна партія, «БПП «Солідарність» – по 8% і «Самопоміч» – 5%. Найближчі до подолання прохідного бар’єру партії: «Свобода» (4%), Аграрна партія (3%) та «УКРОП» (2%).

Опитування проводилося 10-22 квітня. Загалом було опитано 6 тис. респондентів від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Опитування проводилося методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження – не більш як 1,5%.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв