Спецслужби РФ знову затримали десятки кримських татар

223
7 травня журналіст Осман Пашаєв повідомив, що спецслужби Російської Федерації в місті Євпаторія затримали 25 кримських татар.

«В Євпаторії близько 13.00 затримали 25 осіб. Всіх відвезли на допит до міського відділення поліції і взяли відбитки пальців. Затримували на центральному ринку і в районі ресторану «Восточка». Всі затримані є кримськими татарами», − написав у своєму Facebook журналіст.
Згідно з його інформацією, представники російських силових структур пов’язали це операцією щодо затримання злочинців, винних у скоєнні вбивства родини з Краснодару. 
«Затриманим сказали, що триває відпрацювання версії. На запитання про те, чи можуть росіяни бути підозрюваними, один зі співробітників відповів, що можуть. На питання −  чому звезли в поліцію більше 20 осіб і всі кримські татари – відповіли, що це все наказ керівництва, який вони повинні виконувати», – зазначив Пашаєв.
Додамо, Європейський парламент анонсував ухвалення рішення щодо порушення прав кримських татар Російською Федерацією на території анексованого Кримського півострова під час засідання 12 травня поточного року.

Коментарi

Коментарiв