Експерт розкрив план Путіна щодо Донбасу

289
Російський політолог Дмітрій Орєшкін висловив упевненість, що Президенту РФ Владіміру Путіну непотрібні окуповані українські території, тому він готує план щодо «гібридного миру».

«Щодо Донбасу, то як мені здається, ситуація абсолютно прозора. Приєднувати цю територію Путін не хоче і не може. Власне кажучи, він ніколи і не обіцяв цього робити. У нього немає ні коштів, ні бажання. До того ж, від нього чекають саме цього, тому Кремль і не зважиться на такий крок. Навіщо йому зайве покарання, та ще й зайві 3 мільйони людей, що проживають на зруйнованій території? Краще нехай вона буде в Україні, але тільки формально. Це в інтересах Президента РФ», − зазначив в інтерв’ю Апострофу політолог.
Він також наголосив, що ситуація з погіршенням становища російської економіки прямо пропорційна бажанню Кремля здобути принаймні символічну перемогу, тому така доля чекає і на Донбас, як це було з Чечнею, Кримом, Абхазією й Осетією. Відповідно, на українські окуповані території чекає «гібридний мир».
«Із Сирією вже пішло не за планом Путіна. Я думаю, що в доступному для огляду майбутньому у нього вистачить «мудрості» в подібні історії не втручатися. Так що на Донбасі була «гібридна війна», а невдовзі настане «гібридний мир», − спрогнозував Орєшкін.

Коментарi

Коментарiв