У Росії школярі попросили у депутата гроші на комп’ютер і встановили за них пам’ятник Telegram

339
За кожний тиждень перемоги Телеграма над Роскомнаглядом на пам’ятник ліплять по зірці

У російському селі Старополля Ленінградської області хитрі школярі попросили у місцевого депутата гроші на покупку ноутбука, який їм нібито був необхідний для навчання. Однак на отримані кошти вони придбали матеріали і звели пам’ятник забороненого Роскомнаглядом месенджеру Telegram.

Про це повідомляє Online47.

Логотип месенджера – блакитний літачок – школярі змайстрували з фанери. Під фанерною фігурою вони зробили напис «Digital resistance» (цифровий опір з англ. – ред.).

За кожний тиждень перемоги Телеграма над Роскомнаглядом на пам’ятник ліплять по зірці. Дві зірки вже наклеїли на крило літака.

«Депутат виділив особисті фінансові кошти на придбання ноутбука. І підписав договір пожертви без зазначення предмета і прізвищ, так як хлопці – неповнолітні», – зазначив голова сільради Старополля.

За його словами, школярі обвели навколо пальця і його. Вони прийшли з договором від депутата і попросили дозволу встановити його на майданчику поруч із адміністрацією.

Нагадаємо, спроби Роскомнагляду заблокувати Telegram призвели до блокування мільйонів IP-адрес найбільших хостинґ-провайдерів і супутніх проблем у роботі сайтів і сервісів, не пов’язаних із месенджером Павла Дурова. Telegram при цьому працює у більшості російських користувачів навіть без VPN і проксі. Масові блокування IP-адрес Роскомнагляд почав 16 квітня.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв