Чому серед лідерів у президенти співаки і коміки: думка експерта

458
Менеджер проектів Центр UA Андрій Андрушків

Передвиборчі українські результати опитувань і рейтинги, які ми зараз маємо, є відображенням того, що відбувається у суспільно-політичному житті України.

Про це в ефірі 24 розповів менеджер проектів Центр UA Андрій Андрушків.

«У нас депутати Верховної Ради перетворили парламент на цирк і стендап-комеді. І у нас чомусь одні з найвищих рейтингів у людей, які виступають на сцені. Поверніть назад історію професійного українського парламенту, дискусій кінця 90-х. Поверніть Плюща, якісь там батли. Головатий, Пензеник. Оцю всю «двіжуху» поверніть. Багато українських телеглядачів теж пам’ятають ті часи. Увімкни засідання ВРУ, коли ухвалювалася Конституція і включи будь-яке засідання останнього сесійного тижня», – підкреслив Андрушків.

Він переконаний: Україна деградувала політично, і тому нам треба політична реформа, нормальні політичні партії. Слід домовлятися, об’єднуватися, писати програми.

«І дивитися на того виборця, який у кількості 45% сидить і думає: я не готовий голосувати ні за Тимошенко, ні за Зеленського, ні за Рабіновича», – наголосив фахівець.

Нагадаємо, відповідно до результатів дослідження передвиборчого рейтингу, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», Порошенко шостий у президентській гонці і він стрімко втрачає довіру українців. Громадяни готові підтримати партію Володимира Зеленського «Слуга народу». За цю політичну силу готові віддати голоси 5,9% опитаних. Також до Верховної Ради могли б пройти «Батьківщина» (9,2%), «Опозиційний блок» (6,1%), «Громадянська позиція» (5,7%), Радикальна партія (4,9%), «За життя» (4,7%), БПП «Солідарність» (4,5%) і «Самопоміч» (3,1%).

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв