ГПУ відкрила 10 справ щодо вбивства кримських татар

214
В офіційній відповіді на запит журналістів Генеральна прокуратура України повідомила, що нині розслідує 10 справ щодо вбивства та зникнення кримських татар.

Правоохоронці зареєстрували в Єдиному реєстрі досудових розслідувань понад 90 кримінальних проваджень щодо фактів незаконного позбавлення волі чи проведення нелегальних обшуків у помешканнях кримських татар – передає ЛІГА.net.
Тим не менше, Генпрокуратура не створила електронної бази щодо інформації про осіб, які можуть бути причетними до вчинення цих кримінальних правопорушень. Представник ГПУ на питання журналістів щодо дій відомства у зв’язку з переслідуванням журналістів на території анексованого Криму відповів: 
«На контролі нині майже 20 кримінальних проваджень про злочини, вчинені проти журналістів в окупованому Криму: за фактами неправомірного проникнення в їхнє житло, обшуків, незаконного позбавлення волі».
Українська прокуратура у Криму останнє аналогічне провадження відкрила щодо факту незаконного позбавлення волі журналіста Миколи Семени під час проведення обшуку 19 квітня поточного року, здійснюваного правоохоронними органами, які контролює Російська Федерація.

Коментарi

Коментарiв