Порошенко не дозволив Москалю піти у відставку

204
Президент України Петро Порошенко не затвердив прохання голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля про його звільнення.

Лівий берег нагадує, що 6 травня Москаль попросив Прем’єр-міністра України Володимир Гройсмана звільнити його. За словами чиновника, причиною такого прохання стало призначення начальника Закарпатської митниці Кабінетом Міністрів без узгодження з ним.
Голова Закарпатської ОДА заявив, що уряд намагається звільнити з цієї посади Володимира Колеснікова, який її займає з вересня 2015 року. Натомість, призначити очільником митниці хочуть наближених народного депутата Віталія Хомутинніка в обмін на позитивне голосування щодо призначення Гройсмана главою КМУ.
Сам Прем’єр-міністр у відповідь на заяву Москаля зазначив, що не звільнятиме його й не розмовлятиме мовою ультиматуму. Пізніше на цю ситуацію відреагував і Президент, також відкинувши можливість відставки чиновника.
«Він і надалі реалізовуватиме мою програму з децентралізації й рішуче боротиметься з контрабандою на Закарпатті. Зокрема, знайшла підтримку ідея обладнати митні пункти спеціальними сканерами, а частку надходжень від митних зборів спрямувати на регіональні інфраструктурні проекти», − повідомив глава держави.

Коментарi

Коментарiв