На Херсонщині начальника райвідділу поліції знайшли мертвим

286
Кримінальне провадження за фактом загибелі офіцера розслідують його колеги з обласного управління

На Херсонщині покінчив життя самогубством керівник районного відділу поліції 41-річний підполковник Руслан Бабич.

Про це в ефірі 24 повідомила кореспондентка Марина Савченко.

Раніше ЗМІ повідомили, що на Херсонщині знайшли мертвим керівника райвідділення поліції. Нині стали відомими деталі його смерті.

Начальник Горностаївського відділення поліції ще з вечора припинив відповідати на дзвінки своїх підлеглих. Його вирішили не турбувати, вважаючи, що він просто втомився. Однак коли керівник не прийшов на роботу 29 квітня, за місцем його проживання викликали слідчо-оперативну групу, яка і виявила загиблого.

«Офіцер повісився на двох ременях на зйомній квартирі. До Горностаївки приїхав буквально два місяці тому, відколи очолив районне відділення поліції. За Русланом Бабичем не було помічено якихось скандалів. Відомо, що до реформи він довгий час очолював ДАІ міста Херсона», – зазначила журналістка.

Крім того, відомо, що інцидент був у його попередника на даній посаді, який загубив флешку із секретною інформацією. Після чого на посаду заступив Руслан Бабич. Сам загиблий характеризувався позитивно. І для його колег – це шок, що він наклав на себе руки. Також немає інформації про існування передсмертної записки.

Кримінальне провадження за фактом загибелі офіцера розслідують його колеги з обласного управління Національної поліції в Херсонській області.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв