Назар Приходько: Почався парад популізму

491
Назар Приходько, журналіст і блогер

Почався парад популізму.

Бойко, Рабіновіч, Ляшко, Тимошенко, Ківа – усі обіцяють або вдвічі зменшити тарифи після приходу до президентської влади, або списати борги за комунальні послуги для тих, хто не взмозі їх платити в силу маленьких зарплат і пенсій.

Заманливо звучить, чи не так? «Ківа прийде – порядок наведе»… Я більше скажу – каравани люмпенів, марґіналів та дійсно нещасних людей купляться на даний ЗДИЧАВІЛИЙ популізм і підуть кидати бЮлетень з галочкою навпроти відповідного прізвища. АЛЕ!

Ніхто не задається питанням: чому всі вищезгадані політики (чи то пак політикани?) не озвучують тезу, що для зниження тарифів та списання боргів потрібно не рукою по столу грюкнути, а ліквідувати олігархічну монополію шляхом притягнення всіляких Ґріґорішиних, Бабакових, Ахмєтових до кримінальної відповідальності? І не просто притягнення, а з реальними та плачевними для них наслідками.

Це, для розумних людей – риторичне питання. Нам зрозуміло, що вони цього не говорять бо олігархи є їхніми ключовими спонсорами, а «не можна кусати руку з якої ти харчуєшся». Вони не забувають цю тезу, а широкому загалу варто пам’ятати іншу: «Безкоштовний сир буває лише у мишоловці».

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв