Нам не вдасться умиротворити РФ, − Турчинов

247
8 травня під час промови з нагоди Дня пам’яті та примирення глава Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов закликав до усвідомлення того, що державу-агресора неможливо умиротворити, тому єдиним виходом є перемога.

У своєму офіційному зверненні глава РНБО нагадав, що під час Другої світової війни у цілому загинуло більше 55 мільйонів осіб, із них майже 15 мільйонів були громадянами України. Він також наголосив, що жодна війна не починається зненацька, оскільки її ретельно готують.
«Прийшовши до влади, Гітлер знехтував Версальським договором, почав нарощувати воєнні потужності та оголосив призов до армії. Йому це дозволили. Аншлюс Австрії відбувся 1938 року, − Європа й це проковтнула. І не лише проковтнула, проваджуючи політику умиротворення агресора, повіривши запевненням Гітлера, що це «остання територіальна претензія». Європейські політики на перемовинах в Мюнхені, не запросивши туди представника Чехословаччини, віддали агресору частину її території −  Судети. Розриваючи Чехословаччину, «друзі» прикривалися бажанням зберегти мир. Але замість миру вся Європа захлинулася кров’ю», − констатував Турчинов.
За його словами, ця історія повинна вчити українців і дати усвідомлення того, що державу-агресора неможливо умиротворити, тому конфлікт можна вирішити лише власною перемогою.
«Це має вчити тому, що агресора неможливо умиротворити. Створивши конфлікт у Придністров’ї, Чечні, він піде далі − до Абхазії, звідти − до Грузії, потім − до України. І від цивілізованого світу залежить, чи чекати наступного кроку агресора, чи знешкодити його», − заявив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв