Олександр Кочетков: Банкова нав’язує нам проблеми, які нібито неможливо розв’язати

327
Політолог Олександр Кочетков

Вибори починаються не тоді, коли щось там вирішить ЦВК, а коли в ефірах з’являється передвиборча реклама. Тож, у нас вибори і не зупинялися, тому що будь-яка публічна поява Петра Порошенка – це політреклама в чистому вигляді.

І пропагандисти з Банкової вже старанно сіють хаос і протиріччя у головах українських виборців. Хаосу треба протистояти.

Один з конфліктів, що його нам підсовують, – це протистояння між тими, хто подібно Юлії Тимошенко шукає новий формат переговорів замість капітулянтського «Мінська», і такими «яструбами», як Юрій Касьянов, Святослав Стеценко, почасти Анатолій Гриценко, які стверджують, що без військових дій перемоги не буває.

Насправді, мова про дві сторони однієї медалі.

Навіть західні дипломати кажуть: вам не подобається «мінськ», написаний у Кремлі? Так запропонуйте щось своє! Біда в тому, що Порошенко не пропонує.

Будь-яка війна закінчується мирними переговорами. Україні необхідний договір, який відновлює її територіальну цілісність (Крим не можна виводити за дужки!), а також справедливу компенсацію наших економічних втрат (людські, на жаль, неможлио відновити). Над контурами такого договору необхідно працювати вже зараз, обкатувати його із Заходом.

Але мирний договір не буде справедливим, якщо Україна не продемонструє готовність воювати до переможного кінця. Саме так, без боягузливого підрахунку співвідношення сил і попри незадоволення Заходу. Для цього друзі Президента не повинні продавати ЗСУ втридорога абсурдні бронекатери «Гюрза» і бронетранспортери на базі маршрутки «Богдан», а реально переводити армію на бойові стандарти НАТО. Тоді і сучасне озброєння нам продадуть.

Дивіться, Північна Корея демонструвала готовність до війни із самими США, в результаті з нею ведуть поважні переговори. І, повірте, на них Кім Чен Ин виторгує все, що йому потрібно.

Ах, у північнокорейців є ядерна зброя? А ви думаєте, Європа не розуміє, що наші атомні станції при повномасштабному конфлікті стануть цілями? А там потенціал для радіоактивного зараження навіть більший, ніж у всій Північній Кореї.

Другий небезпечний міф від влади – це штучне протиріччя між «старими» і «новими» політиками, нібито нездатними діяти спільно. Про відомих кричать, що нам потрібні виключно нові. А про нових – що вони не мають досвіду і все розвалять. І єдиним досвідченим і новим раптом виявляється ПОП.

Доповідаю: єдиного кандидата в першому турі в Україні немає і бути не може, тому що нові політики десь же повинні засвітитися. Але в другому – всі повинні дружно, без жодних фокусів, яким аплодує Банкова начебто «проти всіх», підтримати кандидата, готового сформувати команду з нових політиків, щоби будувати успішну країну, домогтися (в тому числі, і за рахунок боєздатної армії!) справедливого миру і відправити ПОП та його оточення під справедливий суд як символ того, що олігархат більше не буде правити в Україні.

Джерело: Олександр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв