Одіозний Кива заявив про намір стати Прем’єр-міністром

268
Начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Ілля Кива, відомий своїми скандальними заявами щодо бійців АТО і закликами вбивати гомосексуалістів, заявив про намір стати Прем’єр-міністром України.

В інтерв’ю 5 каналу Кива заявив, що призначення на посаду глави Кабінету Міністрів України – це його план-мінімум щодо амбіцій у політичній кар’єрі. На питання щодо ігнорування професійної переатестації він пообіцяв, що зробить це публічно, нині ж причиною відмови нібито є «недосконалість системи», хоча свою роботу Кива оцінив як ефективну.
Крім того, він зробив кілька гучних заяв щодо боротьби з наркотиками. За його словами, протягом півроку йому вдалося закрити близько 120 нарколабораторій, через які було втрачено понад 125 мільйонів гривень.
Кива також запевнив, що йому постійно пропонують великі хабарі за «кришування» бізнесу торговців наркотиками. У середньому в кожній пропозиції йдеться про суму близько 1 мільйона гривень.
Нагадаємо, раніше глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе звернутися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням звільнити Киву у зв’язку з його аморальними заявами щодо бійців АТО. Крім того, чиновник відомий скандальними закликати щодо смертельних покарань для гомосексуалістів після зриву Фестивалю рівності у Львові 19 березня цього року.

Коментарi

Коментарiв