КНДР пообіцяла відмовитися від ядерної зброї

185
Лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ін заявив про початок нормалізації відносин його держави зі світом і пообіцяв не використовувати ядерну зброю без загрози суверенітету країни.

«Наша республіка не буде використовувати ядерну зброю, якщо її суверенітет не опиниться під загрозою з боку будь-яких агресивних ворожих сил із ядерною зброєю», − цитує Reuters заяву Іна.
Лідер Північної Кореї також пообіцяв, що його держава повноцінно виконуватиме свої зобов’язання відповідно до домовленостей щодо непоширення ядерної зброї та прагнутиме до масштабної денуклеаризації.
Крім того, диктатор анонсував налагодження дипломатичних відносин із країнами, з якими в минулому КНДР ворогувала: «Уряд Північної Кореї поліпшуватиме і нормалізуватиме відносини з тими країнами, які поважають наш суверенітет і є дружніми щодо неї, хоча були ворожі до нас у минулому».
Тим не менше, експерти програми центру міжнародних досліджень університету Джона Хопкінса 38 North у США спрогнозували, що вже найближчим часом Північна Корея знову може розпочати випробування ядерної зброї.

Коментарi

Коментарiв