Лідер опозиції Вірменії анонсував масштабний страйк

252
Пашинян закликав своїх прихильників оголосити страйк і заблокувати всі дороги

Вірменський опозиційний політик, лідер протестного руху Нікол Пашинян закликав своїх прихильників із ранку 2 травня оголосити страйк і заблокувати всі дороги.

Про це повідомляє Інтерфакс.

«2 травня із 08:15 блокують аеропорт, залізницю, усі міждержавні, внутрішньореспубліканські дороги. Наш рух не може не завершитися перемогою. Від завтра починаються тотальні дії громадянської непокори. Наша вимога – визнати перемогу народу і обрати прем’єром кандидата народу», – заявив Пашинян на багатотисячному мітингу в Єревані.

Політик також зазначив, що правляча Республіканська партія сподівалася, що після їх рішення проголосувати проти кандидатури прем’єра, в країні розпочнуться сутички.

«Вони хотіли спровокувати нас. Однак ні. Це мирний рух. Заявляю, що переговори з ними можуть бути проведені виключно з одного питання – про політичні похорони Республіканської партії», – підкреслив опозиціонер.

Нагадаємо, 1 травня у Вірменії відбувалося голосування за призначення нового прем’єр-міністра країни. Кандидатура була одна – Нікол Пашинян. Однак для його обрання не вистачило голосів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв