Чому Україна лише зараз вирішила припинити співпрацю з СНД: версія експерта

515
Експерт пояснив, чому Порошенко нарешті вирішив вивести Україну з СНД

Президент України Петро Порошенко лише тепер вирішив вивести країну з організації СНД, оскільки вже завершується термін його перебування на посаді. Відповідно, це можна трактувати як піар.

Таку думку висловив експерт Майдану закордонних справ Олександр Хара в ефірі 24.

За його словами, нині Петро Порошенко має робити певні ініціативи для того, щоб показати ефективність свого президентства, якщо він хоче бути обраним знову.

Саме тому, переконаний Хара, питання автокефалії української православної церкви виникло зараз, а не з найпершого дня, коли чинний Президент прийшов до влади.

Крім того, коментуючи питання видворення російських дипломатів, він висловив думку, що було б непогано, щоб у санкційному списку були люди причетні до окупації Донбасу та анексії Криму.

«Україна має велику залежність, яка місцями навіть посилюється, від російського бізнесу наближеного до Путіна. Це і фінансова банківська справа, і пов’язаність російських олігархів у обленерго і інші важливі галузі економіки», – підкреслив фахівець.

«Я б витискував з країни людей, пов’язаних бізнесом з Путіним, і залучав би інвесторів тих країн, які підтримують нашу територіальну цілісність та надають нам зброю, адже це дасть можливість реформувати Україну. варто зазначити, що економічна залежність завжди конвертується в політичні проекти», – підсумував Хара.

Нагадаємо, 2 травня Президент України Петро Порошенко звернувся до міністра закордонних справ Павла Клімкіна з проханням протягом тижня надати йому документи щодо відкликання представників України з координаційних органів Співдружності незалежних держав.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв