Москалів – на ножі: В Одесі націоналісти вшанували пам’ять загиблих 2 травня (фото, відео)

385
Учасники акції скандували традиційні націоналістичні гасла

Увечері 2 травня в Одесі відбувся Марш українського порядку, організаторами якого виступили представники націоналістичних організацій: ВО «Свобода», «Правий сектор», «Національний корпус», «Вуличний Фронт», «Національні дружини» і «Сокіл».

Участь у заході взяли близько 1000 осіб.

Правоохоронці супроводжують марш патріотичних сил в #Одеса. В ньому беруть участь близько 700 осіб. З громадянами працює «поліція діалогу».Національна поліція України Поліція Одеської області

Опубліковано МВС України 2 травня 2018 р.

Марш стартував від пам’ятника Шевченка в однойменному парку та рушив вулицями Пушкінською та Дерибасівською до Грецької площі, що у центрі міста.

Он-лайн трансляція з маршу «Українського порядку» в Одесі!Дивимось! Коментуємо! Поширюємо!Підписуємось🔽Телеграм ➡️ https://goo.gl/iTDrssІнстаграм ➡️ https://goo.gl/rL2RhCТвіттер ➡️ https://goo.gl/2WKgzc Ютуб ➡️ https://goo.gl/hG3gzk Фейсбук ➡️ https://goo.gl/Vcebcu

Опубліковано Данилом Яковлевим 2 травня 2018 р.

Учасники акції скандували традиційні націоналістичні гасла: «Україна – понад усе!», «Слава нації – смерть ворогам», «Одеса – це Україна», «Москалів – на ножі», «Одна єдина соборна Україна» тощо.

Активісти тримали у своїх руках українські та червоно-чорні стяги.

Довідка. 2 травня в Одесі сталися масові сутички між проукраїнськими мешканцями міста та проросійськими колаборантами, які напали на мирних людей. Унаслідок нападу загинули 6 осіб. Потім сутички перенеслися на Куликове поле, де було розташоване наметове містечко Антимайдану. Через сутички частина антимайданівців втекли до будинку профспілок. Унаслідок загорання всередині будівлі загинули 42 осіби.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв