Наркомани, алкоголіки і злочинці: хто воює за ОРДЛО на Донбасі (розслідування)

1191
За окупантів на Донбасі воюють наркомани і алкоголіки

Представники російських окупаційних військ вирішили провести дослідження, щоб встановити комплектацію так званих підрозділів «1 АК ДНР».

Незважаючи на заяви командирів терористів про те, що вони укомплектовані на 95%, перевірка показала, що насправді недокомплект становить у середньому від 40 до 60%. Про це ідеться в розслідуванні «Інформаційного спротиву» на основі звіту, який був направлений керівництву російської армії.

Для прикладу очільник «ІС» Дмитро Тимчук зазначив, що у «9 омсп мп» недокомплект в підрозділах доходить до 60%, в «100 омсбр» – до 70 відсотків.

«Єдиний повністю укомплектований підрозділ у цій бригаді – взвод БПЛА, який в реальності не має ні одного БПЛА, якщо не вважати подарованого 2017 року російським «благодійним фондом» цивільного безпілотника», – підкреслив він.

Іще одна проблема у російських найманців – моральний стан: «У доповідях командири частин і підрозділів звітують, що у них 100% особового складу – це військовослужбовці 1 і 2 категорії, тобто мають високі морально-психологічні якості і бойовий дух. Однак, проведені на замовлення російських радників соцдослідження показали, що 65-80% особового складу відносяться до 3 і 4 категорії, тобто з низьким моральним духом, психологічними проблемами, в першу чергу на ґрунті наркоманії та алкоголізму».

Відповідно, за словами Тимчука, ситуацію для окупантів «рятують» підрозділи збройних сил Російської Федерації та російські найманці.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв