Невідомі жорстоко побили заступника міністра економіки

212
Заступник міністра економіки України Юлія Клименко повідомила, що 6 травня її разом із сином і чоловіком побили у місті Переяслав-Хмельницький Київської області.

У своєму Facebook Клименко написала, що разом із родиною їздила на екскурсію до цього міста. У той час, коли вони заїхали на паркувальний майданчик, туди приїхав чоловік, який потім назвав себе власником готелю. На його думку, Клименки заважали йому припар куватися, тому почав бити 18-річного юнака, сина заступника міністра.
«Коли з машини зміг вийти син, вибіг мій чоловік, а потім і я, щоб зрозуміти, що сталося, і заспокоїти «джентльмена», до нас підбіг ще й пасажир із його автомобіля й активно підключився до нашого побиття», – повідомила високопосадовець.
«Моя синьо-фіолетово-зелена права рука з гематомами, розірваний одяг, пошкоджений ніс чоловіка, численні садна, синці і гематоми на голові сина, якого били головою об бетонний бордюр, забій плеча, подряпини і садна по всьому тілу, а також психологічна травма молодших дітей, які все це спостерігали – підсумки інциденту», – резюмувала Клименко.
Згідно з неофіційною інформацією, правоохоронці вже розпочали розслідування цієї справи. Заступник міністра також пожартувала, що вона, відповідальна за «за туризм і категоризацію готелів, відчула всю гостинність туристичної галузі, так би мовити, на своїй шкурі».

Коментарi

Коментарiв