Час повертатися у професію: Тимошенко затролила Порошенка у День кондитера (відео)

438
Тимошенко потролила Порошенка у День кондитера

Очільниця політичної партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко опублікувала на своїй сторінці у Facebook відеопривітання до дня кондитера, який відзначають 3 травня.

Таким чином народна депутатка вирішила потролити Президента Петра Порошенка.

На відео Тимошенко ділиться рецептом сирників, які готують у її родині. При цьому сам процес їх приготування на відео не показаний – на столі перед нардепом стоять інгредієнти й уже готові смаколики.

Фірмові сирники до дня кондитера

На день кондитера ділюся фірмовим родинним рецептом сирників. Бабусині секрети, звичайно, трохи модернізовані. У неї не було стевії та хлориду кальцію. Рекомендую: ДИВИТИСЯ ДО КІНЦЯ! Усіх кондитерів зі святом 😉

Опубліковано Юлією Тимошенко 3 травня 2018 р.

У кінці відео лідерка «Батьківщини» передає особисте привітання «одному дуже відомому політику», наголосивши, що йому пора повертатися назад у професію.

«І, враховуючи, що сьогодні день кондитера, я хочу також привітати одного дуже відомого політика з цим славним святом, і нагадати йому, що йому час повертатися в професію», – підкреслила Тимошенко.

Прізвище політика, якому було адресовано привітання, нардеп не конкретизувала. Однак зрозуміло, що таким чином Тимошенко вирішила потролити саме Порошенка.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв