Ляшка спіймали на підробці документів про продаж авто

664
НАБУ розслідує незаконне збагачення і підробку документів Ляшком

Експертиза встановила підробку документів про продаж лідером фракції Радикальної партії Олегом Ляшко автомобіля Mercedes-Benz S 500L Matic за 2,2 мільйона гривень.

Національне антикорупційне бюро України розслідує можливе незаконне збагачення, декларування недостовірної інформації та використання підроблених документів Ляшком.

Про це повідомляють Українські Новини із посиланням на матеріали Солом’янського райсуду Києва.

В електронній декларації про доходи за 2015 рік Ляшко вказав отримання 2,2 мільйона гривень доходу від відчуження рухомого майна, отриманого від кандидата від Радикальної партії на позачергових виборах 2014 року Вероніки В’юн.

Однак допитана як свідок В’юн спростувала факт придбання зазначеного автомобіля у Ляшка, а також підписання щодо цього будь-яких документів. Спростувала вона і факт отримання від Ляшка будь-яких коштів.

Зазначене може свідчити про використання Ляшком, імовірно, підроблених документів для надання вигляду законності отримання 2,2 мільйона гривень.

Під час розслідування також було встановлено, що перереєстрацію автомобіля проводила компанія «Контракт-Авто». Підставою для перереєстрації стала, зокрема, і заява, підписана від імені В’юн.

Водночас судова почеркознавча експертиза встановила, що підписи у документах по перереєстрації зроблені не В’юн, а іншою особою.

Суд задовольнив клопотання НАБУ і надав доступ до документів, які містять відомості про абонентів, що перебували під час перереєстрації авто біля будівель компанії «Контракт-Авто» і сервісного центру МВС.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв