Затримання бразильського найманця терористів у Києві: СБУ прокоментувала ситуацію

330
Націоналісти затримали бразильського найманця терористів

У Службі безпеки України прокоментували затримання націоналістами у Києві бразильського найманця Рафаеля Лусваргі, який раніше воював на стороні бойовиків так званої ДНР на окупованій частині Донбасу.

Удень 4 травня активісти біля посольства Бразилії у Києві затримали Рафаеля Лусваргі, який раніше воював на боці проросійських найманців так званої ДНР, і був навіть за це засуджений.

Націоналісти привели колишнього найманця до будівлі СБУ і вимагали від представників відомства вжити відповідних заходів.

Ситуацію із затриманням Лусваргі у СБУ журналістам спершу відмовлялись коментувати, однак потім реакцію Служби безпеки опублікували на сторінці відомства у Facebook.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року Лусваргі затримали під час проведення спеціальної операції СБУ.

Тоді він повністю визнав свою вину в інкримінованих злочинах і був засуджений до 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна, однак Апеляційний суд Києва скасував вищевказаний вирок через процедурні порушення.

«У грудні 2017 року йому було замінено запобіжний захід з тримання під вартою на особисте зобов’язання терміном на два місяці», – ідеться в повідомленні.

У СБУ наголошують, що «зібрана слідчими доказова база, стосовно участі Лусваргі у незаконних збройних формуваннях терористів повністю була підтверджена рішенням суду першої інстанції», а рішення, яке викликало резонанс у суспільстві, «базується виключно на процедурних моментах».

Станом на вечір 4 травня затриманий націоналістами Рафаель Лусваргі перебуває в СБУ.

У зв’язку з великим суспільним інтересом Служба роз’яснює ситуацію з громадянином Бразилії Рафаелем Маркусом…

Опубліковано Служба безпеки України 4 травня 2018 р.

Лусваргі наш

Опубліковано Євгеном Карасем 4 травня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв