Родина фіскалів із Одеси скуповує люксові автомобілі Tesla

247
Родина фіскалів і вчителів із Одеси масово купує розкішні авто Tesla

Дружина, брат і батько головного інспектора Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області Василя Тарараки у 2017-2018 роках стали власниками трьох люксових електрокарів марки Tesla.

Про це повідомляє BIHUS.Info.

Згідно з декларацією головного інспектора ГУ ДФС в Одеській області, 2017 року його дружина Ганна придбала автомобіль Tesla Model S 2014 року виробництва. Сам Василь Тарарака того ж року став власником електромобіля Nissan Leaf. Обидві покупки їм нібито обійшлися у трохи більше, ніж 800 тисяч гривень, однак насправді вартість самої лише Tesla на вторинному ринку становить від 45 до 60 тисяч доларів.

Відповідно до інформації з відкритого реєстру МВС, 20 березня 2018 року в батька фіскала Валерія Тарараки з’явився електрокросовер Tesla Model X 2016 року виробництва. Того ж дня його брат Сергій теж оформив у власність ще одну Tesla Model S.

Автомобіль Tesla Model S

Сергій Тарарака є депутатом Барабойської сільської ради Овідіопольського району Одеської області, а раніше працював у органах Державної фіскальної служби. Протягом десяти днів із дати покупки він мав подати декларацію про суттєві зміни у майновому стані, але так цього і не зробив.

У своїй декларації за 2017 рік депутат вказав автомобіль Mercedes-Вenz ML350 2013 і дві Audi Q7 2015 і 2017 року виробництва.

Автомобіль Василя Тарараки

Згідно з підрахунками журналістів, сукупна вартість автопарку родини Тарараків становить понад 400 тисяч доларів. Також 2017 року фіскал і депутат у сумі задекларували 68 тисяч євро, 168 тисяч доларів і понад 1 млн гривень готівки.

Його мати Тетяна Тарарака раніше працювала директором одеської школи №275. У 2015 році навчальний заклад опинився у центрі скандалу, оскільки його адміністрація вимагали від батьків учнів сплачувати по 700 доларів благодійних внесків на рік. До того ж, гроші потрібно було здавати лише у доларах США. Зібрані кошти в подальшому нібито витрачали на ремонт, оплату охорони і купівлю канцелярського приладдя.

Однак, за версією батьків, насправді вони могли бути направлені на фінансування будівництва приватної школи «Ерудит» в елітному селищі Совіньйон поблизу Одеси. Засновником НВК «Ерудит» є вже вищезгаданий чоловік директорки школи та батько фіскала і депутата Валерій Тарарака.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв