На акціях протесту «Він нам не цар» у Росії затримали понад 250 осіб (фото, відео)

312
Росіяни вийшли на масові акції протесту

На акціях протесту «Він нам не цар», приурочених до інавгурації Владіміра Путіна, затримали вже понад 250 осіб. Серед затриманих є і прості перехожі, які не брали участі у протестах.

Про це повідомляє Сибір.Реалії.

За інформацією видання, понад 150 осіб були затримані у Красноярську. У Якутську після несанкціонованої акції та мітингу поліція затримала 75 осіб, це майже всі учасники протесту, серед них кілька журналістів. У Новокузнецьку після протесту у відділенні поліції опинилися понад 20 осіб.

Серед затриманих в Красноярську – координатор штабу Алєксєя Навального Яна Герасімова. Суд визнав її винною у порушенні порядку організації мітингу і заарештував на три доби. Під час засідання Герасимова заявила, що не є організатором акції, однак це не вплинуло на рішення суддів.

15 осіб, затриманих у Барнаулі, вже відпустили.

Нагадаємо, 5 травня російських містах почалися протестні акції «Він нам не цар», організовані прихильниками опозиційного політика Алєксєя Навального.

Узгоджені акції відбулися у Владивостоці, Хабаровську, Комсомольську-на-Амурі, Південно-Сахалінську, Магадані та Іркутську. Також мітинги проходять в ряді сибірських міст, у тому числі Новосибірську, Томську, Красноярську, Улан-Уде, Якутську.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв