Бойовики переслідували спостерігачів ОБСЄ з георгіївською стрічкою

232
9 травня спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ оприлюднили звіт про ситуацію на Донбасі, в якому повідомили про активізацію бойовиків і фіксування забороненої військової техніки.

Відповідно до документа, в контрольованому російськими найманцями Луганську 7 травня спостерігачі Організації з безпеки та співробітництва в Європі зафіксували перебування заборонених Мінськими домовленостями танків. Крім того, у цьому ж місті виявили 7 ракетних систем залпового вогню, 7 «Гвоздик», 10 самохідних гаубиць і 7 ракетних систем земля-повітря «Стріла-10».
Неподалік окупованого Луганська представники ОБСЄ зафіксували 2 протитанкових комплексах. Ця територія є підконтрольною українському урядові. Бойові машини піхоти виявили у Станиці Луганській.
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії також заявили, що терористи намагалися повісити на їхній автомобіль георгіївську стрічку.
Пізно ввечері у Донецьку невизначена машина з 4 чоловіками і однією жінкою у формі військового типу проїхали повз патруль СММ, що складався з двох машин. Невійськова машина несподівано і без попередження завернула і загальмувала перед спостерігачами. Трохи далі зупинилася машина і включила аварійки. Представники ОБСЄ спробували кілька разів звернути на сусідні вулиці, але їм заважали це зробити, тож машини продовжували переслідувати патруль. Двічі, коли патруль зупинявся на світлофорах водій машини наближався до патруля і намагався почепити георгіївську стрічку на машину СММ. Приблизно через 20 хвилин цивільна машина поїхала, − зазначено у звіті Організації.

Коментарi

Коментарiв