ЄС анонсував розгляд питання щодо безвізового режиму з Україною

250
11 травня поточного року Візова робоча група Європейської Ради анонсувала розгляд офіційної пропозиції Європейської комісії щодо надання безвізового режиму Україні.

11 травня відбудеться засідання візової робочої групи. Це − підготовче засідання на рівні експертів. Очікується, що після цього питання буде розглянуто на рівні Комітету постійних представників (COREPER) наступного тижня, − цитує УНІАН представника Європейської Ради.
Він також повідомив, що 20 травня 2016 року питання щодо візової лібералізації для України з державами Європейського Союзу розглянуть на рівні міністрів. 
Нагадаємо, 20 квітня цього року Європейська комісія внесла офіційну пропозицію до Європарламенту й Ради ЄС щодо безвізового режиму для громадян України. У грудні ЄК позитивно оцінила виконані українською владою завдання відповідно до двосторонніх домовленостей. Згідно з оцінкою єврочиновників, держава виконала всі вимоги відповідно до Плану дій щодо візової лібералізації.
26 квітня голова делегації Європейського парламенту в Комітеті асоціації Україна-Євросоюз Андрій Пленкович оголосив, що для ЄП необхідно не менше трьох місяців для завершення процедур, передбачених розглядом пропозиції Єврокомісії щодо надання безвізового режиму українській стороні.

Коментарi

Коментарiв