Рішення про арешт одіозного Мосійчука визнали незаконним

272
Верховний суд України підтвердив резолюцію Вищого адміністративного суду щодо визнання незаконним рішення про арешт екс-нардепа Ігоря Мосійчука.

Нагадаємо, у вересні минулого року Верховна Рада України дозволила арешт Мосійчука після оприлюднення  колишнім Генеральним прокурором Віктором Шокіним відеозапису, який доводить причетність екс-нардепа до низки кримінальних справ. Сам звинувачений заявив, що глава ГПУ змонтував відео, сфабрикувавши доказ.
У листопаді ВАСУ визнав незаконним рішення парламенту про скасування депутатської недоторканності Мосійчука і його арешту. Нині його підозрюють у вчиненні таких злочинів як прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою, хуліганство, погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок, втручання в діяльність судових органів, погроза або насильство щодо судді, народного засідателя чи присяжного. 
«Відповідаючи на питання суддів ВСУ, я заявив, що вважаю за потрібне дійти до завершення обох шляхів: не тільки домогтися визнання незаконною постанови Верховної Ради щодо мене, але і домогтися спростування звинувачень у рамках кримінальної справи проти мене. Для мене важливо домогтися повної справедливості. Я переконаний, що рано чи пізно це рішення ВАСУ стане підставою для притягнення до відповідальності уже колишнього Генерального прокурора Віктора Шокіна і керівництва парламенту», − написав у своєму Facebook Мосійчук.

Коментарi

Коментарiв