Віктор Небоженко: Жоден українець не повірить, що Порошенко не любить владу і гроші

438
Політичний експерт Віктор Небоженко

ОДКРОВЕННЯ АБО ЗАГРОЗИ

Людина, яка за час свого правління на посаді Президента України, імовірно, заробила в злиденній Україні більше, ніж всі олігархи разом узяті, натякнула в інтерв’ю наївним німцям, що «не любить гроші». Він, напевно, втомився від грошей? А, може, він перестав їх любити?

Отже, ми дізналися, що у олігарха-президента Порошенка виникло гостре почуття сильної відрази до величезних грошей, які його оточують у результаті створеної за роки його правління потужної елітної корупції. Він терпить жахливу корупцію, але гроші вже не любить. Це щось фрейдистське. І чим гірше живуть українці, тим більше грошей крутяться і спокушають нашого президента. Але він бореться, намагається бути байдужим до них і «на роботу йде, як на подвиг», таємно пишаючись своєю патологічною байдужістю до величезних грошей, які в’ються навколо нього. Він страшно багатий, але він з презирством ставиться до грошей, які самі «йдуть йому в руки». Тому сотні мільйонів доларів починають мститися. Рейтинг президента Порошенка стрімко падає і «наздоганяє» рейтинг іншого президента Ющенка, який щиро вважав, що «українське диво» – це не потужні реформи на благо народу, а те, що українці якось оберуть його на другий термін. Дива не сталося.

В Україні вже немає людей, які б повірили, що президент Порошенко не любить ні владу, ні гроші. За ці нещасні для України роки всі ілюзії зникли, як і віра в його слова і нескінченні обіцянки. Говорячи з німцями про гроші, президент Порошенко думав про свою набряклу за ці роки влади. Тепер він не повторить помилки попереднього президента-невдахи Януковича і свою президентську владу нікому не віддасть – буде захищати її за всяку ціну. Основна теза його «хороброго» інтерв’ю німецьким журналістам: помру, але не здамся. І справа тут не в його величезному багатстві й владолюбстві, а в смертельній небезпеці антикорупційного переслідування, після того як він залишить президентський палац на Банковій.

Джерело: Віктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв