Екс-мера з Луганщини ув’язнили на 2 роки за сепаратизм

290
10 травня прес-центр СБУ повідомив, що колишнього мера населеного пункту Золоте Луганської області Володимира Кочевенка ув’язнили на 2 роки у зв’язку зі звинуваченням у сепаратизмі.

Згідно з частиною 2 статті 110 Кримінального кодексу України, екс-посадовець відповідав перед законом за організацію у місті 11 травня 2014 року так званого «референдуму» щодо підтримки акту про створення «ЛНР», − ідеться в повідомленні прес-центру Служби безпеки України.
Під час окупації Золотого терористичними угрупованнями мер активно підтримував і впроваджував фейкові ідеї «русского міра». Після звільнення міста силами антитерористичної операції міський голова втік із Луганщини. Співробітники СБУ виявили місце перебування чиновника-сепаратиста й затримали у Маріуполі у травні минулого року. Під час слідства було доведено вчинення міським головою Золотого злочину проти основи національної безпеки держави – посягання на її територіальну цілісність і недоторканість, − повідомив представник відомства.
Нагадаємо, 2014 року ватажки так званих ДНР і ЛНР організували на тимчасово окупованих територіях Донбасу «референдуми» щодо відокремлення від України, проте їх результати ніхто не визнав чинними.

Коментарi

Коментарiв