«Нацкорпус» прийшов до «Інтера» нагадати, що в країні війна (фото)

313
Активісти прийшли до телеканалу «Інтер» через скандальний концерт до 9 травня

Під телеканалом «Інтер» на вулиці Дмитрівській у Шевченківському районі Києва відбулася акція «Національного корпусу», до якої долучилися близько 70 осіб.

Про це повідомили на офіційній сторінці Нацполіції Києва.

Активісти на фасаді будівлі розклеїли листівки з проукраїнськими гаслами. Зокрема, на листівках написано «Зробимо «Інтер» патріотичним», «Зробимо «Інтер» українським» і «Інтер» буде наш».

Саме приміщення телеканалу, імовірно, зачинене. Ситуація спокійна.

«Поліція охороняє громадський порядок і своєю присутністю забезпечує охорону від радикальних і провокативних дій. Правоохоронці реагуватимуть на будь-які порушення та діятимуть відповідно до чинного законодавства», – зазначив очільник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко.

У той же час на офіційній сторінці Нацкорпусу у Facebook повідомили: «Сьогодні, 9 травня, представники «Національного Корпусу» та «Національних Дружин» прийшли під стіни телеканалу «Інтер» сказати про те, що святковий концерт до 9 травня із пропагандистськими гаслами – це ляпас всій країні і, передусім, українським патріотам. Ми прийшли нагадати керівникам каналу про те, що в країні йде війна».

Доброе утро)

Опубліковано Сергієм Щербиною 8 травня 2018 р.

Національний Корпус продовжує блокувати будівлю телеканалу "Інтер"

Опубліковано Національний корпус 9 травня 2018 р.

Раніше у Мережі опублікували відео епізоду «святкового концерту з нагоди Дня перемоги» на каналі «Інтер», в якому один з ведучих Андрій Доманський виголошує промову в стилі російської пропаганди: «Сьогодні ми не можемо дозволити, щоб вулиці наших міст називали іменами фашистських злочинців, а їхні портрети безкарно проносили під час факельної ходи в нашій столиці, де кожен метр просочений кров’ю наших співвітчизників».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв