У Росії підліток розстріляв студентів коледжу і наклав на себе руки

479
У російському коледжі студент влаштував стрілянину

10 травня у Барабінську Новосибірської області Росії 16-річний студент коледжу влаштував стрілянину з мисливської рушниці по інших студентах. Після цього підліток скоїв самогубство.

Про це повідомляє прокуратура Новосибірської області.

Унаслідок стрілянини постраждали три особи. За попередньою інформацією, хлопець почав стріляти у студентів через особисту неприязнь.

Прокуратура уточнила, що один студент отримав вогнепальне поранення у плече, іще двоє вистрибнули з вікна другого поверху. Один із них отримав переломи обох ніг, другий – перелом стопи.

Слідчий комітет Росії відкрив кримінальну справу про замах на вбивство. Прокуратура почала перевірку інциденту.

За інформацією Telegram-каналу Mash, ім’я стрільця – Ілля Іванченко. Хлопець прийшов у клас із рушницею Іж-12.

«Ілля Іванченко приніс рушницю на заняття в розібраному вигляді. Вона лежала у нього в рюкзаку за спиною. Охоронця на момент нападу на посту чомусь не було. За попередніми даними, Ілля зібрав рушницю в туалеті, після чого відразу пройшов у клас і навмання вистрілив в учнів. Заряд потрапив у руку одному з хлопців – Дімі Болденкову. Він впав на підлогу. Решта в паніці кинулися бігти. Двоє – відразу вистрибнули з вікна», – ідеться у повідомленні.

Іванченко вирішив не гнатися за втікачами. Він просто вийшов із кабінету, став у коридорі, розвернув рушницю стволом до себе і застрелився.

«Ілля Іванченко провчився у коледжі під Новосибірськом 8 місяців. За цей час він не завів жодного друга, весь час був замкнутим і нетовариським хлопцем. Сьогодні вранці він зайшов до кабінету, зібрав рушницю і сказав: «Ви наді мною пожартували, тепер я над вами пожартую. Усе сталося на очах у вчителя, однак Іллі ніхто не встиг перешкодити», – повідомляє Telegram-канал.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв