Координатор люстрації виправдалася у причетності до офшорного скандалу

273
Начальник люстраційного департаменту Міністерства юстиції Тетяна Козаченко прокоментувала інформацію про наявність її прізвища у «панамських архівах», оприлюднених Міжнародним консорціумом журналістів-розслідувачів на базі документів юридичної компанії, що торгує офшорними фірмами.

У коментарі Українській правді Козаченко заявила, що під час своєї роботи у юридичній галузі працювала посередником багамської компанії Drinks Inс. За її словами, вона вже попросила представників цієї фірми надати копії документів, які підтверджують, що вона вже не займає цю посаду.
«Жодні представницькі функції я не виконувала, починаючи з 1 листопада 2014 року. Відтоді, як я була призначена на посаду в Міністерстві юстиції, жодного юридичного документа в рамках представницьких функцій я не підписувала. Нині я попросила, щоб вони підняли всі архіви і зв’язалися з власниками, аби зняти з мене всі питання щодо юридичного представництва», − оголосила високопосадовець.
Вона також зазначила, що до її обов’язків належало обслуговування українській компаній, власником яких є ця фірма, а також супроводжування дочірнього підприємства цієї офшорної організації, що в Україні виробляли продукцію марки Drinks. 
«Жодного разу я не була власником і не купляла компаній. Я виступала виключно юридичним консультантом. Ніколи не йшлося про власність чи акції», − наголосила Козаченко.
Нагадаємо, 9 травня цього року Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів оприлюднив другу партію інформації щодо офшорних компаній, здобутої завдяки документам панамської юридичної фірми. У розділі про Україну є інформація про 643 громадянина нашої держави й 469 компаній, пов’язаних із нею.

Коментарi

Коментарiв