Мер Лисичанська обурив соцмережі світлинами дітей у військовій формі СРСР

419
Міський голова Лисичанська вляпався у скандал через фото дітей у формі СРСР

Міський голова Лисичанська Сергій Шилін обурив користувачів соцмереж публікацією фото дітей у військовій формі з підписом: «Вот поэтому нас не победить!».

Після публікації мера Лисичанська у Facebook користувачі у коментарях почали обурюватися використанням дітей у ідеологічних маніпуляціях.

«Поздоровляю мешканців Лисичанська з чудовим ватним мером! Найвищі тарифи в Україні – фігня. Повальне безробіття – фігня. Зруйновані дороги – фігня. Зате – «нас не победить»!.. Довбаний совок», – прокоментував допис Шиліна заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Поздоровляю мешканців Лисичанська з чудовим ватним мером!Наймщі тарифи в Україні – фігня. Повальне безробіття – фігня….

Опубліковано George Tuka 10 травня 2018 р.

«Вам не соромно як міському голові ставити ці фото? Маніпуляція дітьми – це взагалі заборонений прийом! Так, Вас не перемогти, так само, як не подолати ваше неробство і сепаратизм в Лисичанську! Місто вимирає, бруд всюди, будинки розвалюються, купа бомжів на смітниках, дороги просто морок! Зате вас не перемогти! Жах! Ганьба вам!» – підкреслила колишня мешканка Луганська, очільниця благодійного фонду «Долоні долі» Ірина Келлер.

Опубліковано Сергеєм Шилиним 9 травня 2018 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв