Лариса Ніцой: Влада воює з українцями зброєю під назвою «Інтер»

681
Лариса Ніцой, письменниця

Влада – падло. Вся. Президентська, кабмінівська, верховнорадівська. Вся. Там є непогані люди? Де вони? Чому мовчать? Мовчать, значить толерують зло. Значить падлюки всі.

Ви думаєте це «Інтер» нам оголосив війну? Це влада з нами, українцями, воює зброєю, яка називається «інтер».

Бо фішка не лише в тому, що інтеровські ведучі обізвали наших героїв, фішка в тому, що на всю країну сказано: «ТИХ, ХТО ТАК ВВАЖАЄ – МІЛЬЙОНИ». І ці «мільйони», які вчора ще оглядалися, які вчора ще сиділи по шпарках – повилазили на світло, вбралися в пір’ячко, розправили крила. Бо їх, виявляється мільйони. Оця фраза є для них – як постріл «Аврори», як сигнал, як заклик до бою: «ПОРА». І вся сепарня підняла голови і вдихнула на повні груди. А що ж влада?

Влада прикривається демократією. Мовляв, це недемократично, закрити «інтер». І що ж скаже нам демократична европа…

Ну що ж, давайте не будемо далеко ходити, візьмемо Польщу, яка в европі, і яка демократична. Уявіть собі, що там на всю країну отакий «інтер» виллє відро зневаги на польських героїв, скаже, що вони бандити, обізве їх, назве Пілсудського, Армію Крайову – негідниками і зомбане поляків, що так вважають мільйони польських громадян. У них за це передбачена кримінальна відповідальність.

Давайте візьмемо дальню країну, не европейську, але яка є еталоном демократії – Америку. Уявіть собі, що в Америці є отакий ТБ канал, який висміяв американських героїв, висміяв названі в честь них вулиці, зневажливо пхикнув. Розказав, що Вашингтон – то взагалі бандит і негідник і тих, хто так вважає – мільйони американців. США заборонила «росія тудей» лише за російські перекручення, а якби обзивали національних героїв і насміхалися?

Що б зробили з таким АНАЛОМ ТБ демократичні країни? Не стріляли б, ні. І не вішали. Демократично, опираючись на демократичний закон, висунули б звинувачення в антидер