Лариса Ніцой: Влада воює з українцями зброєю під назвою «Інтер»

762
Лариса Ніцой, письменниця

Влада – падло. Вся. Президентська, кабмінівська, верховнорадівська. Вся. Там є непогані люди? Де вони? Чому мовчать? Мовчать, значить толерують зло. Значить падлюки всі.

Ви думаєте це «Інтер» нам оголосив війну? Це влада з нами, українцями, воює зброєю, яка називається «інтер».

Бо фішка не лише в тому, що інтеровські ведучі обізвали наших героїв, фішка в тому, що на всю країну сказано: «ТИХ, ХТО ТАК ВВАЖАЄ – МІЛЬЙОНИ». І ці «мільйони», які вчора ще оглядалися, які вчора ще сиділи по шпарках – повилазили на світло, вбралися в пір’ячко, розправили крила. Бо їх, виявляється мільйони. Оця фраза є для них – як постріл «Аврори», як сигнал, як заклик до бою: «ПОРА». І вся сепарня підняла голови і вдихнула на повні груди. А що ж влада?

Влада прикривається демократією. Мовляв, це недемократично, закрити «інтер». І що ж скаже нам демократична европа…

Ну що ж, давайте не будемо далеко ходити, візьмемо Польщу, яка в европі, і яка демократична. Уявіть собі, що там на всю країну отакий «інтер» виллє відро зневаги на польських героїв, скаже, що вони бандити, обізве їх, назве Пілсудського, Армію Крайову – негідниками і зомбане поляків, що так вважають мільйони польських громадян. У них за це передбачена кримінальна відповідальність.

Давайте візьмемо дальню країну, не европейську, але яка є еталоном демократії – Америку. Уявіть собі, що в Америці є отакий ТБ канал, який висміяв американських героїв, висміяв названі в честь них вулиці, зневажливо пхикнув. Розказав, що Вашингтон – то взагалі бандит і негідник і тих, хто так вважає – мільйони американців. США заборонила «росія тудей» лише за російські перекручення, а якби обзивали національних героїв і насміхалися?

Що б зробили з таким АНАЛОМ ТБ демократичні країни? Не стріляли б, ні. І не вішали. Демократично, опираючись на демократичний закон, висунули б звинувачення в антидержавній діяльності – і демократично, рішенням більшості, закрили б. Демократично запровадили кримінальну справу. Демократично перевірили б на психічні розлади. Демократично, якщо всі здорові, посадили б. Демократично в тюрмі забезпечували б арештантам їхні демократичні права, демократично б у камері по телевізору показували кіна про зневажених ними героїв. Демократично б водили в тюремну бібліотеку і давали читати книги про тих героїв…

Що робить наша влада? Демократично мовчить.

Інтер – це знаряддя праці, яким впливають на свідомість. Інтер – то сапа, якою сапають город. Інтер – то молоток, яким забивають цвяхи. Інтер – це асфальтний каток, який утрамбовує дорогу. Інтер – це таке саме знаряддя праці, інструмент впливу на мозок людей. Боротися з інтером – це боротися з сапою, молотком, катком.

Боротися треба з владою. Не під «інтер» треба йти. Під АП, Кабмін, ВРУ. Це сьогодні.

А завтра – жодного, хто сьогодні при владі, МИ НЕ ПОВИННІ ОБРАТИ до влади.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЛЕЖИТЬ НА НАС. Не допустити. Їх. Більше. До влади.

Щоб не було отаких інтерів. Бо одна справа мати інакші погляди на вирішення проблем у країні, інакші пропозиції подолання кризи та інакше бачення реформ, а зовсім інше – підривати через ТБ устої держави і плодити ворогів, які зневажають цю державу і героїв, які за цю державу віддали життя.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв