На параді у Луганську маршували діти, а комуністи з РФ водили іноземців – ОБСЄ

273
Терористи ОРДЛО змусили дітей маршувати на параді 9 травня

На військовий парад до 9 травня в окупованому Луганську бойовики вигнали групу дітей, які маршували колонами.

Про це повідомляє прес-служба Моніторингової місії ОБСЄ.

«У Луганську спостерігачі бачили парад за участю приблизно 1 000 озброєних членів збройних формувань, вишикуваних у 10 колон, і близько 140 неозброєних дітей (віком 12–15 років), вишикуваних у 2 колони», – зазначено у звіті.

В ОБСЄ також повідомили, що протягом усього дня у центрі міста було виставлене важке озброєння: «На Театральній площі в центрі міста спостерігачі бачили групу з приблизно 20 іспаномовних осіб, яких супроводжували особи з плакатом, який свідчив, що вони є представниками Комуністичної партії Російської Федерації».

У Донецьку СММ спостерігала за парадом за участю приблизно 5–6 тисяч бойовиків, вишикуваних у приблизно 50 колон, дві з яких складалися з жінок, а також колона з 70 озброєних чоловіків, яку було представлено як підрозділ із Південної Осетії.

Відповідно до інформації Місії, після маршу ватажки бойовиків виступили з промовами. Упродовж всього дня в центрі міста також було виставлене важке озброєння.

«Команда СММ також бачила дві модифіковані вантажівки військового типу; за словами керівників збройних формувань, це були РСЗВ, виготовлені в непідконтрольних урядові районах Донецької області», – ідеться у повідомленні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв