Без роботи ВРУ деофшоризація зазнає краху, − Южаніна

359
Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Ніна Южаніна проаналізувала проблеми деофшоризації в державі.

У коментарі Інтерфакс-Україна Южаніна зазначила, що вже незабаром набуде чинності закон щодо деофшоризації, проте парламент іще повинен розробити проект, який передбачатиме можливість обкладати податком усі доходи в державі.
«Володіти або керувати офшорною компанією згідно з чинним законодавством України не заборонено. Єдине, що державні службовці не можуть входити до керівних органів або бути безпосередньо керівниками такої компанії», − підкреслила високопосадовець.
«Якби інформацію про офшори оприлюднили після декларування активів, то тоді б я говорила, що інформацію, яка не співпадає з інформацією декларантів, необхідно перевіряти та встановлювати причину», − додала глава парламентського комітету.
Нагадаємо, 25 квітня Южаніна й лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко влаштували скандал під час обговорення змін до законодавства щодо деофшоризації. Глава «Батьківщини» звинуватила деяких присутніх під час засідання народних депутатів і, зокрема, голову парламентського комітету в тому, що вони «відмивали» кошти через офшорні компанії. Зазначимо, йшлося і про бізнес-партнерів Президента Петра Порошенка.

Коментарi

Коментарiв