Ukraine NOW: новий бренд України схожий на логотип порносайту (фото)

986
У соцмережах масово тролять новий український бренд

Ухвалений Кабінетом міністрів бренд «Ukraine NOW UA» («Україна Зараз») став справжньою зіркою українських соцмереж: дискусії навколо нього спалахнули як через візуальну складову, так і через сам механізм затвердження.

10 травня презентували новий бренд України, за допомогою якого її віднині планують презентувати у світі, пише Голос Америки.

І хоча у Міністерстві інформаційної політики повідомили, що його розробка була безкоштовною, однак це не зменшило шквалу критики одразу ж після презентації бренду.

Комусь він видався таким же невиразним, як і низка попередніх іміджевих українських логотипів. Про це, зокрема, написав головний редактор українського інтернет-журналу про фотографію Bird in Flight Євген Сафонов.

Окрема дискусія розгорнулась навколо схожості нового бренду України з логотипом одного з розділів відомого порноресурсу, пише Сергій Барановський у Facebook.

ПРО БРЕНД КРАЇНИ КМУ на сьогоднішньому засіданні затвердив бренд України для просування її в світі……хотів щось…

Опубліковано Sergij Baranovskyj 10 травня 2018 р.

«Будемо сподіватись, що Porn.Hub не подасть до суду через захист авторських прав. І що тролити будуть не надто жорстоко… Однак питання впізнаваності вирішене, так)», – підкреслила блоґерка Катерина Золотарьова у Facebook.

Есть «прекрасная» контора Банда эйдженси. Она когда-то выиграла тендер и брендировала Евровидение. И вот, конечно же…

Опубліковано Katerina Zolotareva 10 травня 2018 р.

Тим часом Павло Вржещ – директор агенції Banda, яка і розробила новий бренд, – стверджує, що висміювана користувачами соцмереж схожість з лого порно-ресурсу є випадковою: «Якщо взяти самі форми, звісно хтось колись десь їх використовував. Але в сумі, як воно виглядає, як з цим працюють, якщо подивитися весь брендінґ, а не вирвану одну п’яту частину, то там жодної подібності немає абсолютно».

За його словами, тільки у одному з 10 варіантів комбінацій дуже сильно віддалено нагадує логотип Porn.Hub: «Ну звісно, причепилися до цього, бо людям подобається таке шерити, вони чомусь не додають ще 5 варіантів логотипу, де він використовується на сумці, на автобусі, в друкованій рекламі і зовсім не схожі на порівняння. Ці картинки не додають в коментарі, бо «ага…а як же поржати»?».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв