РФ ціною власного майбутнього руйнуватиме Україну, − журналіст

240
Відомий український журналіст і публіцист Віталій Портніков спрогнозував, що Україна житиме у стані війни доти, доки триватиме путінський режим у Російській Федерації.

У колонці для newsru Портніков висловив думку, що влада Російської Федерації домагатиметься дестабілізації України ціною майбутнього власної держави та благополуччя її громадян.  
«Поки існуватиме російський політичний режим, поки в сусідній країні підмінятимуть завдання цивілізованого державного будівництва оскаженілим імперським мракобіссям, із задоволенням і офшорними шахраями з Кремля, і жебраками, напівграмотними обивателями з пропитого робочого селища − Росія дестабілізуватиме ситуацію в Україні. Навіть ціною власного майбутнього, навіть ціною благополуччя власних громадян. Для імперії майбутнє – це ніщо, коли можна влаштувати війну у сусіда», − наголосив журналіст.
Він також підкреслив, що для успішного протистояння російській агресії українській владі необхідно навчитися протистояти пропаганді Кремля, від якої нині страждає чимало країн.
«Поки серед нас житимуть люди, схильні до російської пропаганди, що розділяють радянські й імперські міфи, які не здатні критично поставитися до минулого і не розуміють, що майбутнє України – в союзі з цивілізованим світом і в активному відторгненні кремлівського варварства, ми так і залишимося територією, на якій буде розливатися бензин, а потім спалахувати. Поки ми будемо запевняти себе, що зможемо спокійно жити поруч із путінською Росією – варто тільки «відмовитися» від окупованих територій і здійснити реформи, ми залишатимемося зоною нової війни, руйнувань і смертей», – спрогнозував публіцист.
За його словами, нині потрібно не лише говорити про патріотизм, але й діяти відповідно до цих слів. Натомість, проросійські політики та ЗМІ запевняють, що Кремль потрібно просто «почути» і мир прийде сам собою: «Рано чи пізно всі ці люди продадуть Україну, а ми залишимося на попелищі».

Коментарi

Коментарiв