Рада може призначити Генпрокурора вже 12 травня

697
Народний депутат від «Самопомочі» Вікторія Войцицька спрогнозувала, що вже 12 травня цього року Верховна Рада України зможе призначити Генерального прокурора.

Нардеп вважає, що відсутні голоси будуть від парламентарів політичної сили «Відродження». На її думку, між голосуванням за зміни до законодавства щодо вимог до претендентів на посаду Генерального прокурора та анонсованою присутністю Наглядової ради «Укрнафти» під час засідання ВРУ 12 травня є тісний зв’язок.
«Засідання Наглядової Ради повинно бути о 14:00, але перенесли на 17:00. Напевно до того часу в Україні вже буде новий очільник Генеральної прокуратури», − спрогнозувала народний депутат.
Нагадаємо, 10 травня парламент не зміг під час першого читання затвердити законопроект, що передбачає зміни у системі прокуратури, які дозволили би главі «Блоку Петра Порошенка» Юрію Луценку очолити ГПУ. 
Спікер парламенту Андрій Парубій нещодавно підтвердив, що Президент України Петро Порошенко розглядає саме кандидатуру Луценка на посаду Генерального прокурора, хоча ЗМІ поширили інформацію про бажання глави держави бачити у цьому кріслі главу Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

Коментарi

Коментарiв