Порошенко може навіть не потрапити до другого туру – експерт

1251
Порошенку прогнозують непотрапляння навіть до другого туру

Президент України Петро Порошенко може не потрапити до другого туру майбутніх президентських виборів.

Таку думку висловив очільник фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко – передає Главред.

За його словами, враховуючи тотальний рівень недовіри до політики і політиків, сьогодні трохи більше половини українців не визначилися зі своїми політичними уподобаннями.

«Рівень підтримки навіть найрейтинговіших політиків України коливається в межах 5-10%. Отже, теоретично посунути лідера рейтингу з першого місця може будь-хто, хто переконає всіх або більшість громадян України, які ще не визначилися. Фактично наступним президентом України може стати будь-хто. Якщо нові переконливі особи знайдуться, нас чекають сюрпризи. Якщо ж сюрпризів не станеться, ЗСУ вітатимуть пані Верховну Головнокомандуючу», – переконаний фахівець.

Проблема Порошенка, стверджує Яременко, в його природній нещирості: «Він вирішив лукавити і грати з чітко вираженою довірою і надією на зміну життя в Україні на краще. Українцям це не сподобалося, оскільки за свої надії ми заплатили жертвами Революції гідності та війни з Росією. Час для лукавства минув. Хоча не впевнений, що не лише Порошенко, однак і інші політики це зрозуміли».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв