Прокуратура відкрила справу щодо гучного журналістського скандалу

206
11 травня прокуратура Києва відкрила кримінальну справу у зв’язку з фактом перешкоджання професійній журналістській діяльності через незаконне оприлюднення персональної інформації.

Прокуратура Києва відреагувала на повідомлення в засобах масової інформації щодо оприлюднення в Інтернеті персональної інформації журналістів. Так, на одному з інтернет-ресурсів невідомі особи оприлюднили персональні дані журналістів, які нібито отримували акредитацію у так званих ЛНР і ДНР. Зазначені дії призвели до негативних наслідків, зокрема надходження погроз журналістам у зв’язку з виконанням ними професійної діяльності, – зазначено в повідомленні прес-служби відомства.
Раніше Укрінформ повідомив, що сайт «Миротворець» оприлюднив інформаційну базу щодо близько 4 тисяч працівників ЗМІ, яка отримали акредитацію у псевдореспубліках на окупованому Донбасі. Адміністратори сайту вказали навіть особисті контакти журналістів.
11 травня низка українських і іноземних журналістів у своїй заяві висловили обурення такими діями, оскільки після публікації їм почали телефонувати з погрозами. Крім того, працівники медіагалузі назвали абсурдними звинувачення в сепаратизмі.

 

Коментарi

Коментарiв